grade Vitrin Ürünleri

Cevher Kuaför Mobilyaları 1985 yılında şahıs firması olarak kurulmuş ve gelişen piyasa şartlarının gereği olarak kısa bir süre içerisinde şirketleşerek profesyonelliğe doğru güvenli bir adım atmıştır. Sektörde 35 yılı aşkın tecrübenin vermiş olduğu güven ile kalite ve yenilik denilince ilk akla gelen CEVHER markaları olarak sektörümüzde eşine az rastlanır bir şekilde yaklaşık 700 parçalık ürün yelpazemizle size hizmet vermenin haklı grurunu yaşıyoruz.

2007 yılı ikinci yarısından itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde Türkak onaylı ISO 9001-2008 kalite belgesi alarak ve T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı garanti belgesi ve hizmet sonrası yeterlilik belgesi ile tüm ürünlerimizde gerçek anlamda 1 yıl garanti vermekteyiz.

2010 yılının son çeyreğinde bu yana şirketimizde köklü bir yönetim değişikliğine gidilerek Cevher  Kuaför Mobilyaları çatısı altında yeni bir yönetim yapılanması ile yenilenen genç ve profosyonel kadromuzla size daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermeye devam etmekteyiz

Cevher Kuaför Mobilyaları cilt bakımı,güzellik salonları ve kuaför malzemeleri imalatı alanında Maltepe/İstanbul adresinde bulunan 10,500m2'si imalat, 7,500m2'si kapalı stoklama ve teşhir alanı olmak üzere toplam 18,000 m2'lik bir fabrika alanına sahiptir.

Sektördeki en modern üretim teknolojilerini içeren makine parkuru ile bünyesinde bulundurduğu sünger döküm tesisi,soğuk demir işleme atölyesi,nikelaj atölyesi,mobilya ve koltuk imalat atölyeleri,polyester ve plastik imalat atölyeleri ile alanında en iyilerin buluştuğu 95 kişilik profesyonel teknik ve idari kadrosuyla takım ruhu içerisinde size kusursuz hizmet için özveriyle çalışan entegre bir tesis statüsündedir.

Size daima en yakın olabilmek ve kusursuz hizmet sunabilmek adına Türkiye geneline 12 ilde oluşturduğumuz fabrika satış mağazalarımızda bulunan 26 satış ve satış sonrası hizmet personelimizle her zaman en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Sürekli devam eden AR-GE çalışmalarımızla her yıl 50-60 adet yeni ürün çıkartarak değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız.

Şu an aylık 6000 adet civarında olan imalatımızın %40'ını başta Avrupa ve Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere çeşitli ülkelere ihraç edip ülkemiz ekonomisine döviz girdisi sağlayarak ürünlerimizi dış piyasaya tanıtmaktan ayrıca grur duymaktayız.

Müşterilerine en yakın olma anlayışını benimseyen firmamız sizler için daima en kaliteli ve modern ürünler imal etmeye devam edecektir.

Hedefimiz alışılageldiği gibi daima sektörde öncü konumunda lider marka olarak anılmaktır.

Kuaför Mobilyaları, kuaför malzemeleri, berber tezgahları, bayan kuaför tezgahı, berber koltukları ve daha birçok kuaför aksesuar ve malzemeleri alanlarındaki geniş ürün gamı ile hizmetlerimize Cevher Kuaför Mobilyaları olarak devam etmekteyiz. 

 

Alışveriş Sepetim